رویه کوبی


یکی از مزیت‌های رویه کوبی مبل این است که می‌توانید مبلمانی را که دوست دارید، با طرح و رنگ تازه استفاده کنید. رویه کوبی مبل شامل تعمیر فوم مبل، تعویض فوم مبل، پارچه مبل، اسفنج، لایکو، فنرها و کوسن مبل می‌شود. رویه کوبی انواع مبل (رویه کوبی مبل راحتی، رویه کوبی مبل استیل، رویه کوبی مبل چستر و ...)، بهترین راه برای نوسازی مبلمان قدیمی یا صندلی‌های ناهارخوری قدیمی است که نمی‌خواهید، آن‌ها را بلااستفاده بگذارید.
عملیات آماده سازی و تولید مبلمان با ساخت کلاف خام شروع می شود. کلاف، اسکلت و بدنه اصلی مبلمان است که کیفیت آن روی ماندگاری و طول عمر مبل ها تاثیرگذار است. عملیاتی روی کلاف خام انجام می شود تا مبل ها تکمیل شوند. این عملیات رویه کوبی مبل نام دارد. پروسه آماده سازی و تکمیل مبل ها در کارگاه و زیر نظر اساتید این حرفه انجام می شود. اما در شرایطی که مبل ها قدیمی شده و رنگ و روی اولیه را از دست داده باشند می تواند از رویه کوبی مبل در منزل برای ترمیم مبلمان استفاده کرد.
مهم ترین کار هایی که در رویه کوبی انجام می شود شامل تعویض کلاف، فوم مبل، پارچه مبل، اسفنج، لایکو، فنر ها و کوسن مبل است که تمامی این موارد بر روی انواع مبل ( مبل راحتی، مبل استیل و تخت خوابشو و . . . ) به بهترین شکل ممکن توسط تعمیر کاران و رویه کوب کاران مبل شانا انجام می گیرد همان طور که گفتیم مهم ترین مزیت رویه کوبی مبل راهی برای نوسازی مبلمان قدیمی یا صندلی ‌های ناهارخوری و اداری قدیمی است که بیشتر افراد به علت فرسودگی پارچه و یا هر مشکل دیگری بدون استفاده در گوشه ای خانه رها کرده اند. از این رو یک متخصص رویه کوب می تواند تا شما را در داشتن مبلمانی جدید با طرح و رنگ تازه بی نیاز کند و کمک کند تا دکوراسیون منزل تان را به بهترین شکل ممکن تغیر دهید. بیشترین تغییرات در رویه کوبی مبل تغییراتی است که بر روی کلاف مبل انجام می‌شود تا به این ترتیب پروسه تعمیر یک مبل صورت بگیرد.